برای تجربه سفارشی بهتر برنامه موبایل پارسل را دانلود کنید یا از رایانه استفاده کنید.
×
 
menu
اطمینان در حمل سریع مرسوله به روشی نو
تصویر برای دسته  سرویس درب به درب

یکی از روش های حمل و ارسال بار روش درب تا درب است.به عبارتی بار از درب فرستنده دریافت شده و درب گیرنده تحویل می گردد.این روش توسط اغلب اتوبارها ، باربری ها و شرکت های حمل در هر دو قالب درون شهری و برون شهری انجام می گردد. شرکت حمل پارسل نیز برای تامین رضایت مخاطبان و مشتریان خود سرویس درب تا درب را ارائه می دهد و سعی دارد تا با افزایش کیفیت این خدمت رضایت بیشتری ایجاد و بالطبع مشتریان بیشتری جلب نماید.

تصویر برای دسته  سرویس پست اکسپرس

شرکت پست سریع بین المللی پارسل با ارائه خدمات پست سریع یا همان پست اکسپرس ضمن ارائه سرویسی مطمئن، با قیمت ارزان و سریع در پست مرسوله ها به کلیه نقاط دنیا، ارسال مرسولات پستی ارزشمند شما (اعم از مدارک و بسته) را به درب محل گیرنده تضمین می نماید. مرسولات شما در کمترین زمان و با بهترین قیمت ممکن در محل فرستنده دریافت و توسط سرویس پست اکسپرس پارسل به درب محل گیرنده تحویل داده می شود. با بهره گیری از سیستم رهگیری اینترنتی شما این امکان را دارید تا در هر لحظه، مسیر حرکت بسته پستی خود را پیگیری نمایید.

تصویر برای دسته  خدمات ویژه فروشگاه های اینترنتی

شرکت پارسل در جهت پیشبرد اهداف فروشگاه های اینترنتی و رفع موانع موجود، اقدام به طراحی خدمات ویژه ای برای فروشگاه های اینترنتی نموده است. طراحی این خدمات در پارسل از یک سو باعث رونق هرچه بیشتر کسب و کار فروشگاه های اینترنتی گردیده و از سوی دیگر امنیت خرید اینترنتی را برای مصرف کننده به ارمغان آورده است.یکی از قسمت هایی که روز به روز رقابت بیشتری بر سر آن است و می تواند سهم بیشتری از بازار را برای شما به ارمغان بیاورد توزیع سفارشات و ارسال کالا در نهایت سرعت می باشد.

نصب اپلیکیشن پارسل

نسخه آزمایشی نرم افزار موبایل پارسل در حال حاضر برای سیستم عامل اندروید منتشر شده و بزودی نسخه نهایی نرم افزار موبایل پارسل منتشر خواهد شد و شما می‌توانید با نصب آن، از پیشنهادات ویژه و امکانات روز افزون ما استفاده کنید.

تاریخچه پارسل

سرویس امانات پستی ایرانیان (ایران پارسل) بشکل ویژه برای ارائه بهترین خدمات و تجربه مشتری به افراد و کسب و کار برای همه ورودی و خروجی داخلی و بین المللی حمل و نقل و نیازهای تحویل بسته طراحی شده است.در iranparcel.com شما می توانید یک درخواست سریع و کارآمد و سیستم رزرو نیاز به حداقل ورودی، نرخ حمل و نقل جذاب، گزینه های ساده و راحت وانتقال و ارزش اضافی را از طریق نقاط دسترسی ips نقطه و گزینه های پرداخت آسان است که به تناسب شما مناسب راحتیiranparcel.com توسط شرکت.....، یکی از پیشگامان ارائه دهنده راه حل حمل و نقل تجارت الکترونیک و نمایندگی فروش خدمات حمل و نقل IPS اداره می شود