برای تجربه سفارشی بهتر برنامه موبایل پارسل را دانلود کنید یا از رایانه استفاده کنید.
×
 
menu
تصویر برای دسته  سرویس درب به درب

سرویس درب به درب

یکی از روش های حمل و ارسال بار روش درب تا درب است.به عبارتی بار از درب فرستنده دریافت شده و درب گیرنده تحویل می گردد.این روش توسط اغلب اتوبارها ، باربری ها و شرکت های حمل در هر دو قالب درون شهری و برون شهری انجام می گردد.

شرکت حمل پارسل نیز برای تامین رضایت مخاطبان و مشتریان خود سرویس درب تا درب را ارائه می دهد و سعی دارد تا با افزایش کیفیت این خدمت رضایت بیشتری ایجاد و بالطبع مشتریان بیشتری جلب نماید.با توجه به تحقیقات صورت گرفته و تجربیات ما آنچه که کمتر از فرآیند حمل برای مشتری اهمیت ندارد نوع مراجعه در مبدا و نوع تحویل در مقصد است چراکه به هرحال بار حمل خواهد شد ولی اینکه مامور حمل طبق زمان تعیین شده مراجعه کند،مودب و آراسته باشد، برای فرستنده و گیرنده در طول زمان حمل به راحتی قابل دسترس باشد، خدمات مکمل و متنوعی مانند بسته بندی یا عودت رسید تحویل داشته باشد و غیره اهمیت خود را حفظ خواهد کرد.

پارسل علاوه بر اصل حمل و ارسال به این شاخص ها نیز توجهی ویژه دارد و با تقدیم سرویس درب تا درب خود ضمن بی نیاز ساختن شما از مراجعات داخل شهر و تحمل ترافیک های سنگین و اتلاف زمان و تخریب اعصاب تدارک خدمات تکمیلی مانند اعلام نیازآنلاین به حمل بار از طریق اینترنت و موبایل نیز دیده است تا حمل بار شما راحت تر ، مطمئن تر ، سریع تر و ارزان تر از هرزمان دیگر باشد.

در اینجا لازم به ذکر است که شما میتوانید با اعلام سفارش حمل بار خود حداقل یک روز زودتر هزینه وانت یا نیسان داخل شهر را صرفه جویی کنید(بجز محموله هایی که بیشتر یا تمام فضای وانت یا نیسان را بگیرد که در اینصورت دربستی محسوب خواهد شد و کرایه حمل درون شهری – البته با تخفیف – محاسبه خواهد شد).

مزایای حمل درب تا درب

- عدم نیاز به مراجعه به ترمینال مرکزی و تحمل زمان و ترافیک

- امکان اعلام سفارش حمل بصورت آنلاین یا از طریق موبایل

- انجام کنترلهای لازم از حیث بسته بندی و مناسب بودن آن در محل فرستنده توسط ماموران جمع آوری و انجام تصحیح های لازم در صورت نیاز

- امکان زمان بندی برای فرستنده و گیرنده و مدیریت زمان با استفاده از برنامه جمع آوری

- بیمه محموله از درب فرستنده تا درب گیرنده